Ödüller

SARDIS AWARDS
SARDIS AWARDS

Finans teknoloji şirketlerinin başarılarının ve en inovatif projelerinin ödüllendirildiği törende ProCrypt HSM, “’Platformlar ve Diğer Kuruluşlar” kategorisinde ‘’En Başarılı Güvenlik Çözümü’’ Gümüş Sardis ödülünü almaya hak kazandı.

Eylül 29, 2022
TESİD
TESİD

Türkiye’deki büyük firmaların ve KOBİ’lerin özgün ürünleri, geliştirme ve ticarileştirme süreçlerinin değerlendirildiği, 20. TESİD Yenilikçilik ve Yaratıcılık Ödülleri’nde ‘’Yaratıcı Fikir’’ kategorisinde ödüle layık görüldük.

Eylül 29, 2022
Tüsayder En İyi Yerlileştirme projesi “Bilgi Teknolojileri Sektörü”
Tüsayder En İyi Yerlileştirme projesi “Bilgi Teknolojileri Sektörü”

TÜSAYDER Satınalma Prof. ve Yöneticileri Derneği tarafından düzenlenen "En İyi Yerlileştirme Projesi" kapsamında #ProCrypt HSM ile "Bilgi Teknolojileri Sektörü"nde Birinci olduk!

Mart 19, 2022
Deloitte Technology Fast 50
Deloitte Technology Fast 50

Türkiye’nin uluslararası sertifikalı ilk HSM üreticisi ve Dijital Güvenlik Ar-Ge Merkezi olarak Deloitte tarafından gerçekleştirilen Technology Fast 50 Turkey 2021 listesinde de üst üste ikinci kez yerimizi aldık.

Şubat 09, 2022
Altın PSM
Altın PSM

Her yıl düzenlenen teknoloji ve finans dünyasının Oscarları PSM Awards’ta ProCrypt HSM “Yılın Teknoloji Sağlayıcısı” kategorisinde “Altın PSM” ile ödüllendirildi.

Aralık 29, 2021

Bize Ulaşın

Procenne ürün ve çözümleri hakkında bilgi ve destek almak için bize ulaşın. Yetkili birimimiz en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.