EKOSİSTEM

Ekosistem

Dijital Ekosistem, doğal ekosistemlerden esinlenen kendi kendini düzenleme, ölçeklenebilirlik ve sürdürülebilirlik özelliklerine sahip dağıtılmış, uyarlanabilir, açık bir sosyo-teknik sistemdir. Gelişen teknoloji ile beraber dünya çapında başlayan dijital dönüşüm süreci, Ekosistem tanımını farklı bir boyuta taşımıştır. Günümüz organizasyonları, kendi ağlarının ve iş kollarının etrafında bir dizi diğer dijital işletme, dijital müşteri ve dijital cihazlara dokunan dijital ekosistemler inşa etmektedirler.

Dijital Güvenlik alanında faaliyet gösteren Procenne; kendi ekosistemindeki habitatını ve nişini belirlemiş olup, ihtiyaçlarının ve dokunabilir olduğu diğer dijital yapıların farkındadır. Üretici bir firma olarak bizler iş stratejimizi tamamen karşılıklı kazanımlar üzerine kuruyor ve bugün tedarikçi olduğumuz ekosistemde yarın müşteri olabileceğimizin farkında olarak ilerleyiş gösteriyoruz.

Dijital Güvenlik Ekosistemine Katıl

Procenne Ekosistem’ine katılmak için 8 sebep;

  1. Detaylı Bilgi Paylaşımı
  2. Yeni Gelir Kaynakları Oluşturma İmkanı
  3. Azalan Maliyetler
  4. Daha Verimli İş Süreçleri
  5. İş Kolu Odaklı Çalışma İmkanı
  6. Geniş Çözüm Ağı
  7. Kapsamlı Müşteri Ağı
  8. İş Geliştirme Sürecinde Destek

Procenne Ekibi olarak, dahil olduğumuz Dijital Ekosistem’e katılmak istiyorsanız bizimle iletişime geçin.

KATILÇözüm Ortağı Bul

Apinizer

Diğer piyasa oyuncularının ara yazılım ürünleri için uzun süre danışmanlık, eğitim ve teknik destek hizmetleri sunan Soagen, mevcut ürünlerin yetersizliğini ve kullanımını görerek çözüm olarak kendi API Yönetim Platformu APINIZER'ı oluşturmuştur. 2018 yılında INFOPARK ürüne yatırım yaptığında, APINIZER ürünlerinin ihtiyaçlarını daha iyi karşılamak ve ürüne daha fazla odaklanmak için INFOPARK ile birlikte PruvaSoft'u kurmuş ve kısa sürede ürünün kendisini kanıtlayarak önemli bir müşteri tabanına hitap etmeye başlamıştır.

Pruvasoft, API’lerin oluşturulmasında, bağlanılmasında ve güvenliğinin sağlanmasında en zor ve en karmaşık sorunların üstesinden gelmeye yardımcı olur. Özetle dijital dönüşüme yardımcı olur, güvenli ve kolay entegrasyon sağlar.

www.apinizer.com

ARD Bilişim

ARD GRUP HOLDİNG bünyesinde bulunan ARD YAZILIM VE BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ , Yazılım, Bilişim Teknolojileri, İletişim ve Telekomünikasyon alanında faaliyet göstermektedir. ARD GRUP HOLDİNG şirketler grubunun diğer faaliyet alanları arasında Savunma, Sağlık, Enerji, İnşaat ve Danışmanlık başta olmak üzere birçok farklı sektör bulunmaktadır. ARD YAZILIM VE BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ, sürekli gelişen teknolojilerin, birbirleriyle iç içe geçmiş uygulama alanlarında uçtan uca yazılım çözümleri üretir.

www.ardbilisim.com

Bilge SGT

BİLGE SGT, kritik teknoloji altyapısına ve hassas verilere sahip kamu ve finans kurumlarına ihtiyaca özel teknoloji çözümleri ve siber güvenlik hizmetleri sunar.

Yetişmiş ve tecrübeli kadrosu ile müşterilerine ağ ve iletişim sistemleri, veri merkezi çözümleri, saldırı simülasyonları ve zafiyet tespiti, zararlı yazılım tespit ve analizi, siber tehdit istihbaratı ve stratejik siber güvenlik danışmanlığı sunmaktadır. Bilge SGT, kuruma özgün ihtiyaçlara uygun araştırma ve geliştirme faaliyetleri gerçekleştirip, doğru çözümleri proje olarak sunma kabiliyetine sahip bir teknoloji şirketidir.

www.bilgesgt.com

Netsmart

Netsmart, Bilgi Güvenliğinin (Ağ, Veri, Alt Yapı, Endüstriyel Kontrol Sistemleri (EKS) Güvenliği,Siber Güvenlik Operasyon ve Tehdit Yönetim Çözümleri ile İş Sürekliliğini de kapsayan) her katmanında ileri seviye teknik destek ile yönetilir hizmet ve çözümler sağlayan, projeler üreten 20 yıllık bir bilişim hizmet firmasıdır. Çok sayıda üreticinin üst seviyede çözüm ortağı ve belli ürün ve teknolojilerde en önde gelen uygulayıcı konumunda olan Netsmart, sağladığı çözüm ve hizmetlerle finans, sağlık, üretim, telekomünikasyon, servis ve perakende başta olmak üzere birçok sektörde yer alan ilk 500 kapsamındaki çok sayıda büyük yerli ve uluslararası kurumsal müşterilerin işlerini desteklemektedir. 1999’dan bu yana bilişim endüstrisindeki en iyi ürün ve teknolojiler ile müşterilerinin ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak, tecrübeli ve sertifikalı danışman ve üst seviye mühendislerden oluşan bir takımla bilgi güvenliği projelerini hayata geçiriyor.

www.netsmart.com.tr

SBI Bilişim

Kamu kurumlarının ihtiyaçları başta olmak üzere gelişen teknolojilerde güvenilir çözümler üreten Bilişim, Teknoloji ve İnovasyon şirketidir. Adını SAVUNMA, BİLGİ TEKNOLOJİLERİ ve İNOVASYON kelimelerinin baş harflerinden alır. Temel çalışma alanı olarak entegrasyon, yazılım geliştirme, siber güvenlik ve danışmanlık hizmeti alanlarında faaliyet göstermektedir. SBI bilişimin öncelikli hedefi, başta kendi ülkesinde ve zaman içerisinde bölgede "VERİ" denildiğinde akla gelen ilk firma olmaktır. Bu amaçla uçtan uca veri çözümleri sunmak üzere çalışmalarına devam etmektedirler.

www.sbibilisim.com.tr

Verisoft Group

Verisoft, elektronik ödeme sistemlerinde 30 yıllık deneyime sahip çevik bir yazılım şirketidir. Manyetik şeritli kartlar, akıllı kartlar, NFC HCE ve Android POS gibi sektörün gelişen ihtiyaçlarına adapte olmuşlardır. İçlerinde SALES PERITIAS, VERITECH, THALES, GEMALTO ve NCIPHER gibi firmalarında bulunduğu 32 ülkedeki ortak ağları ve 7 ülkedeki ofisi ile küreselleşmiş bir firmadır.

www.verisoftgroup.com

CBKSoft

Elektronik Belge, Form ve Süreç Yönetim sistemi alanında Türkiye'de ilk akla gelen firma olan CBKSoft Yazılım A.Ş. 2004 yılında Ankara'da kuruldu. Pratik, esnek, yenilikçi ve kullanıcı dostu yazılımlar geliştirme hedefi ile yola çıkan CBKSoft, Türkiye’nin en çok tercih edilen Elektronik Doküman, Form ve Süreç Yönetim Sistemi olan enVision yazılımını geliştirdi. Şirket günümüzde çözümleri Türkiye başta olmak üzere, Ortadoğu, Kuzey Afrika ve Doğu Avrupa'daki 20 ülkede 400’den fazla kurumsal müşteri ve 400 binden fazla kullanıcı tarafından tercih edilen uluslararası düzeyde saygın ve güvenilir bir yazılım evi konumundadır.

https://www.cbksoft.com/