HAKKINDA

Procenne, En İyisi için Çalışır

Procenne, Dijital Güvenlik alanında Mobil Uygulama Güvenliği, E-Posta Güvenliği, Veri tabanı ve Dosya Güvenliği, KVKK(GDPR) Altyapı Güvenliği, SSL Sonlandırma ve Dijital Dönüşüm Projeleri’nde Sade, Kararlı ve Güvenli ürün ve çözümler üretmektedir.

2013 yılında TÜBİTAK desteği ile kurulmuş, merkez ofisi İstanbul'da bulunan Procenne, “Dijital Güvenlik” pazarında kritik önem taşıyan yüksek teknoloji ürünler üretmektedir. Aynı zamanda bir Ar-Ge merkezi olan Procenne, Türkiye’nin ilk ticari Donanımsal Güvenlik Modülü olan ProCrypt HSM cihazının üreticisidir.

ProCrypt KM-3000, şifreleme işlemlerinde kullanılan anahtarların üretilmesi, saklanması ve yayılması gibi anahtar yönetim işlemlerini yüksek hızla gerçekleştiren Donanımsal Güvenlik Modülü ’dür. 2013 yılında Ar-Ge çalışmalarına başlanan ürün 2018 yılında ticari bir ürün haline gelmiş ve ilk uluslararası sertifikası olan Common Criteria EAL4+ sertifikasını 2019 yılında almıştır.

Procenne, bir yandan lokomotif ürünü olan ProCrypt ailesine yeni üyeler katmak için Ar-Ge çalışmalarına devam etmektedir.


MİSYON

Sınırsız dijital dünyada sınırların güvenliği için çalışmak.

VİZYON

Dijital güvenlik alanında;

yenilikçi, sürdürülebilir ürünler ve çözümler sağlayan,

ilk günkü değerlerine bağlı global bir ekol olmak.


hakkinda20200127104527.jpg